Zmiany na skórze głowy i za uszami

Mam problem ze skórą na głowie najbardziej za uszami we wlosach i u nasady z tylu glowy.tworzy się taka sucha warstwa dająca się zdrapać nie swędzi ani nie jest to postać pęcherzowa. Zaledwie 5-6 godzin po umyciu włosów już powstaje taki stan.Teresa W

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to zmiany łuszczycowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.