Uciążliwy łupież i problemy skórne głowy

Mam problem ze skórą głowy, otóż mam straszliwy łupież. Powiedziałbym, że po myciu włosów moja skóra głowy jest dziwnie napięta i wręcz dostaje nagle jakby takiego wysypu zwłaszcza na bokach głowy nad uszami tzn te łupież wygląda jak by to była jakaś sucha skorupa. Byłem u dermatologa i przepisał mi nizoral a potem pirolam, ale nic mi to nie dało. Co w takim razie mogę zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczna jest wizyta u dermatologa, ktory wykona odpowiednie badania i wskaże dalsze leczenie. Pozdrawiam