Zmiany na skórze i swędzenie

proszę o pomoc robią mi się zmiany na skórze na całym ciele skóra mnie swędzi i po chwili pojawiają się bąble zaczynają puchnąć mi usta lub oczy trwa to kilka dni przechodzi i zaś wraca

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią na badania i konsultację do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska