Zmiany na skórze po zastosowaniu Isotrexinu

Około pół roku temu po użyciu isotrexin-u skóra w miejscu zastosowania żelu(środek czoła)była bardzo podrażniona-wręcz poparzona, nie złuszczyła się tylko rana zaczęła się goić pozostawiając bliznę(wysuszone miejsce, wyraźnie oddzielone od zdrowej skóry). Nic się z tym nie działo-dopiero od niedawna to miejsce zaczęło zwiększać swoje rozmiary, rozchodzi się to plackami aż po skronie. Cała skóra jest jakby nabrzmiała, napuchnięta - wyraźnie inna niż na reszcie twarzy. Czy to może być bliznowiec?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do dermatologa.