Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany skórne po zastosowaniu na czoło Isotrexin

Kilka miesięcy temu po użyciu na czoło isotrexinu, skóra w tamtym miejscu była mocno zaczerwieniona i wysuszona-powstała blizna, która z czasem stawała się coraz bledsza. Niestety od ponad miesiąca zaczęło coś dziwnego dziać się na całym czole, mianowicie blizna zaczęła się powiększać, w innych miejscach czoła zaczęły powstawać zgrubione, brązowawe, plackowate plamy, które rogowacieją. Ogólnie cała skóra na czole stała się jakby grubsza i chropowata. Czy to coś poważnego i jak należy to leczyć?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u lekarza dermatologa celem oceny problemu i ewentualnego leczenia. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy