Zmiany skórne po zastosowaniu na czoło Isotrexin

Kilka miesięcy temu po użyciu na czoło isotrexinu, skóra w tamtym miejscu była mocno zaczerwieniona i wysuszona-powstała blizna, która z czasem stawała się coraz bledsza. Niestety od ponad miesiąca zaczęło coś dziwnego dziać się na całym czole, mianowicie blizna zaczęła się powiększać, w innych miejscach czoła zaczęły powstawać zgrubione, brązowawe, plackowate plamy, które rogowacieją. Ogólnie cała skóra na czole stała się jakby grubsza i chropowata. Czy to coś poważnego i jak należy to leczyć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u lekarza dermatologa celem oceny problemu i ewentualnego leczenia. Pozdrawiam