Zmiany na skórze rąk

RĘCE od wielu lat mam problem z rekami wyglądają cały czas na bronę i są chociaż myje cały czas szoruje ,i nie wem jak mam sobie z tym poradzić?

Witam. Przebarwienia na skórze mogą być wynikiem schorzeń skóry bądź pewnych zaburzeń endokrynologicznych. Proszę zgłosić się do dermatologa lub lekarza poz który oceni dłonie w bezpośrednim badaniu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry dłoni, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl