Zmiany naciekowe w zatoce przeponowo-żebrowej płuca po chemioterapii

Witam mama przyjmowała chemioteriapie po usunięciu nowotworu złośliwego jajnika.Po przeprowadzonym tomografie miesiąc od ostatniej (6 tzw niebieskiej) chemioteriapii tomograf wykazał zmiany prawdopodobnie naciekowe w zatoce przeponowo-żebrowej płuca prawego o wymiarach 52x19x16 czy to przerzuty?Jaka jest najoptymalniejsza forma leczenia w takim przypadku?Dziękuje za odpowiedz.

Jest wysoce prawdopodobne , że to przerzut. Decyzje czy jest szansa na jakąś pomoc podejmą onkolodzy (wiek,stan ogolny pacjentki,obecność ew. innych przerzutów , lokalizacja obecnej zmiany) - proszę ich o to pytac , zż