Zmiany obrzękowe szpiku kostnego kręgosłupa

witam, mam pytanie robiłam rezonans magnetyczny synowi 14lat i we wnioskach z wyniku wyszło zmiany obrzękowe szpiku kostnego w obrębie nasad łuków i częściowo w nasadach wyrostków stawowych dolnych kręgu l4 oraz nieznaczne zmiany typu bulging na poziomach l2-l3,l3-l4 i l4-l5-morfologia tarcz międzykręgowych jednak z pogranicz normy dość typowa na wiek pacjenta .niewielkie zaburzenia statystyki co to oznacza co robić?syn jest sportowcem gra w piłkę w piłarskiej szkole

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza medycyny sportowej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.