Zmiany odczynowe związane z atrofią, wskazana próba Meigsa .

Witam ,odebrałam wynik :zmiany odczynowe związane z atrofią ,wskazana próba Meigsa . Towarzyszy tym objawom problem jelitowy oraz problem z górnymi drogami oddechowymi (ciągły nieżyt ),stałe bóle głowy .

witam,
próba Meigsa polega na dziesięciodniowym przyjmowaniu na noc globulek dopochwowych zawierających estrogen.
Po jedenastym dniu przerwy, dwunastego dnia pobiera się wymaz cytologiczny. Ideą tego przygotowania jest „odżywienie hormonalne” komórek nabłonka szyjki macicy, by zmiany zanikowe nie obniżyły czytelności badania cytologicznego.

Proszę zastosować się do zaleceń lekarskich