Zmiany skórne na penisie i języku po kontakcie seksulanym z prostytutką

Witam. Mam taki problem a mianowicie około miesiąc temu mialem oralny kontakt seksualny z prostytutką tylko i wyłącznie ona w moją strone byłem wtedy mocno pijany po jakis 4-6 dniach pojawił się powiększony węzeł chłonny szyji, bialy nalot na języku oraz białe krostki mikroskopijne wzdłóz rzołędzia penisa. co to moze byc ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.