Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększony węzeł chłonny, krostki na żołędzi penisa, ból gardła i biały nalot w jamie ustnej a zakażenie wirusem HIV

Cztery dni tj wtorek temu uprawiałem sex z mężczyzną bez zabezpieczeń. w srode późnym wieczorem zauważyłem że mam powiększony 1 węzeł chłonny i czulem sie slabo. w czwartek zauwazalem krostki jakby biale mikroskopijne pryszcze z bialymi lebkami wzdluz lini zoledzia oraz bialy nalot w jamie ustenej. W piatek mialem objawy bol gardla + wezel chlonny powiekszony i krostki Czy jest możliwe aby tak szybko nastąpily objawy HIV?! jesli nie co to takeigo moze byc?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Objawy opryszczki

Opryszczka może atakować różne części ciała, ale najbardziej widoczna jest w kącikach ust. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak szybko rozpoznać tę dolegliwość.

Witam, Objawy zakażenia HIV występują najszybciej po 4 tygodniach. Wtedy też można wykonać badania diagnostyczne. Aktualne objawy mogą wskazywać np. na początek infekcji wirusowej. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy