Zmiany skórne na plecach a leki na alergię

Od.dłuższego czasu mam wysyp na plecach. Nie zmieniłam proszków do prania, ciągle takie same. Są dni że się strasznie nasila i plecy pokryte są w "kaszce" . Czy branie tabletek przeciwko alergii przyczyni się do zniwelowania tego problemu. ??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do dermatologa, który ukierunkuje leczenie.
Pozdrawiam