Zmiany skórne na plecach u 55-latki

witam. mam problem na plecach pojawila mi sie plama ciemna na plamie obok siebie 12 kropek w rzedzie po szesc jest to bardzo piekace nie moge nosic biustonosza nieraz swedzonce co mozna z tym zrobic..jedni to widza drudzy nie.jezeli za łoże biustonosz jest ból nie do wytrzymania .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.