Zmiany skórne na szyi a alergia

Witam, od września mam następujący problem ,a mianowicie pojawiły mi się na szyi swędzące czerwone plamy ,a skóra jest chropowata jak tarka.Byłam u dermatologa i doktor stwierdziła, że mam na coś alergię.Przypisała mi Javesto, Advantan i żel Thermi.Niestety problem nie ustąpił.Proszę o pomoc.Co to może być? Z góry dziękuję i pozdrawiam Barbara

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, pani dolegliwości wskazują na charakter alergiczny. Proszę udać się do dermatologa celem wykonania testów alergicznych i zmiany leczenia. Pozdrawiam.