Łuszczyca i zmiany skórne po antybiotyku

ŁUSZCZYCA. BRAŁAM PRZEZ TYDZ ANTYBIOTYK CIPRONEX I PO SKOŃCZENIU ANTYBIOTYKU (WE CZWARTEK KONIEC) A OD WTORKU WYPRYSKI NA CAŁYM CIELE. CZERWONE PLAMY NA SZYI, PLECACH, BRZUCHU, RĘKACH, POSLADKACH....WYGLĄDA TO JAK ŁUSZCZYCA TYLCH PLAM JEST BARDZO DUŻO ;-( W MOJEJ RODZINIE NIKT ŁUSZCZYCY NIE MA. BYŁAM WCZORAJ U DEMTAOLOGA I POWIEDZIAŁA ZE NA 80% ŁUSZCZYCA BO PÓKI CO ŁUSKI NIE MA ALE TAK TO WYGLĄDA.JESTEM ZAŁAMANA JAK TAK NAGLE I W TAKICH ILOŚCIACH TO SIĘ MOGŁO POJAWIĆ. MAM 38 LAT, PROSZĘ O RATUNE

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez możliwości dokładnego zbadania trudno ocenić jaki charakter mogą mieć zdanie. Proszę odczekać jakiś czas i zobaczyć co będzie się działo z zmianami i ewentualnie powtórzyć wizytę u dermatologa lub zasięgnąć innej opinii. Pozdrawiam.