Zmiany skórne na twarzy i niewielka poprawa stanu skóry po lekach i maści

Witam, mam problem myślę że to trądzik młodzieńczy, lekarz dermatolog przepisał mi tabletki normatabs oraz żel duac, stosuje już jakieś 3 tygodnie, i mogę powiedzieć tyle że nie wychodzi mi dużo nowych czerwonych wykwitów, ale też moje stare które mam już jakiś miesiąc nie znikają. Na twarzy wygląda to czerwono są to małe kropki które nie są wywalone jak wulkany ale są równo ze skórą, ale gdy się po tym przejedzie to czuć że jest coś pod tym twardego grubego. Mam to na policzkach, nosie i czole

Leczenie tradziku jest długie, wymaga systematyczności. Po skończeniu preperatu Duac pilnie udać się do dermataloga, ktory dobierze lek odpowiedni do aktualnych zmian na skórze twarzy.Czasem jest to antybiotyk, czasem lek złuszczający, usuwający przebarwienia pozapalne. Dziękuję.