Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki na trądzik a przebarwienia po nich

Witam byłam u dermatologa z powodu trądzika, ale nie mam dużo pryszczy, ale chciałabym mieć gładką ładną buzie. Przepisał mi ATREDERM 0,025 do stosowania raz w tygodniu i żel Duac do stosowania codziennego. Czytałam na internecie o ATREDERM i nie ma dobrych opini, skóra się łuszczy są przebarwienia podrażniona jest i nie można wyjść z domu, bo sie wygląda okropnie. Wiadomo, że jednak codzienne są obowiązki praca, uczelnie w weekendy. Co mam teraz zrobić? Nie wiem czy mam to stosować czy nie? Duac stosowałam już wcześniej i cera jest roszkę inna. Co mam o tym myśleć? Potrzebuje porady... Czy są też jakieś kremy, ale nie tłuste by móc stosować go jeżeli ta skóra naprawde bedzie się łuszczyć i sypać??
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Proszę kontynuować leczenie, jeśli chce Pani wyleczyć trądzik.To normalne ,że skóra trochę się łuszczy przy stosowaniu preparatów. Normalnie może Pani wykonać makijaż codziennie.

Warto również do kuracji dołączyć wykonywanie peelingów medycznych, zmniejszą one również blizny potrądzikowe.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy