Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysyp zmian skórnych po zastosowaniu Atrederm

Witam stosuję Atrederm 0,025% od jakiegoś tygodnia. Najpierw trzy dni pod kolei, potem dwudniowa przerwa i jedna aplikacja. Reakcja skóry to lekkie zaczerwienienie i wysyp pryszczy. 1. Czy to normalna reakcja? 2. Czy ten wysyp należy przeczekać, czy dalej stosować Atrederm, czy można stosować jakiś preparat równolegle? 3. Proszę o doradzenie jaki byłby najlepszy preparat, na receptę? lub bez recepty?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Poparzenia słoneczne

To normalna reakcja. Pierwszy miesiąc leczenia może tak wyglądać. Inna sprawa, że zaczął się sezon słoneczny i Atrederm, uwrażliwiając skórę na światło słoneczne, może spowodować nawet oparzenia. Do wyboru zatem są dwie drogi: albo Atrederm i krem z filtrem nr 50, albo zmiana leku. Na czas letni można przejść na Skinoren, jest bez recepty.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy