Zmiany skórne pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym u dziecka

od 2 dni syn ma dosyć spore krostki między kciukiem a palcem wskazującym na początku wyglądało to jakby ugryzienie lecz teraz są to sine pęcherzyki proszę o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani, aby określić możliwą dolegliwość Pani syna należy wybrać się z dzieckiem do lekarza, chociażby w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego lub pediatry. Tylko po obejrzeniu zmiany można określić prawdopodobną przyczynę.