Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany skórne u 27-latka a stres

Dzień dobry Państwu. Mam 27. Dwa lata temu pojawiły się zmiany na mojej skórze. Był to okres zimowy gdzie pracowałem w stresie, w ponad godzinowym wymiarze pracy, wilgoci i kurzu. Pierwsze zmiany powstały na powiekach- były suche aż zaczęły się złuszczać. Dalej łokcie, szyja i głowa-najbardziej obficie wypadają. Na ciele zaczeło się od małych czerownych chrostek az dozłuszczania. Prowadzę dość zdrową diete, ryby orzechy witaminy , warzywa owoce itd.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Proszę stosować wazelinę białą i zrezygnować z mydła na rzecz olejków do kąpieli. Jeśli to nie poprawi kondycji skóry konieczna będzie wizyta u dermatologa.
pozdrawiam Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy