Zmiany skórne u 27-latka a stres

Dzień dobry Państwu. Mam 27. Dwa lata temu pojawiły się zmiany na mojej skórze. Był to okres zimowy gdzie pracowałem w stresie, w ponad godzinowym wymiarze pracy, wilgoci i kurzu. Pierwsze zmiany powstały na powiekach- były suche aż zaczęły się złuszczać. Dalej łokcie, szyja i głowa-najbardziej obficie wypadają. Na ciele zaczeło się od małych czerownych chrostek az dozłuszczania. Prowadzę dość zdrową diete, ryby orzechy witaminy , warzywa owoce itd.

Proszę stosować wazelinę białą i zrezygnować z mydła na rzecz olejków do kąpieli. Jeśli to nie poprawi kondycji skóry konieczna będzie wizyta u dermatologa.
pozdrawiam Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.