Problem z suchą i swędzącą skórą u 18-latki

Od jakiś kilku lat mam problem z sucha skóra.Najpierw zaczęło się od jednego kolana potem przeszło na drugie później na łokcie i kostki teraz mam również sucha plamę na ramieniu na nadgarstku i łuszczy mi się skóra na dłoniach,mieszkam w uk byłam tutaj u GP i stwierdziła że to nic takiego to tylko sucha skóra i dała mi bardzo tłusty krem niczym wazelina i zakazala myć się zwykłym płynem do kompania ponieważ zawiera mydło wec przepisala mi dwa żele do mycia i nic to nie pomaga skóra sucha i swędz

Witam. Opisane problemy są typowe dla skóry wrażliwej i atopowej. Proszę wybierać kosmetyki przeznaczone dla tego rodzaju skóry i dbać o optymalny poziom jej nawilżenia. Jeśli mimo tego objawy nie ustąpią proszę ponownie skonsultować się z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl