Zmiany skórne z ropą podczas przeziębienia

Witam.Mam pytanie dotyczące krostek,które pojawiają się gdy jestem przeziębiony.Głównie występują na nogach a teraz pojawily sie na twarzy.Sa to krostki ropne, po wycisnieciu zrobila sie rana.Czy to oznacza cos powaznego?Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego lub dermatologa, w celu oceny zmiany i włączenia leczenia.
Pozdrawiam