Zmiany w obrębie skóry podobne do liszaja

Witam zrobiłam badania i wyniki mnie zdziwiły nigdy nie miałam takiej hemoglobiny 16.4 Mam 34lata do tej pory najwyższa 13. od jakiegoś czasu wyskakują plamy na ciele wyglądają troszkę jak liszaje.Na ręce udach w internecie same złe rzeczy.Czy ktoś może mnie pokierować jakie badania jeszcze można zrobić

Witam,
sugeruję załączyć fotografie wymienionych przez Panią zmian.Może wówczas będzie można powiedzieć coś więcej.Jeżeli ma Pani możliwość to konsultacja dermatologiczna będzie najlepszym rozwiązaniem.
pozdrawiam