Zmiany włóknisto-rozdemowe w szczytach płuc bez wyraźnej lateralizacji

Zmiany włóknisto-rozdemowe w szczytach płuc bez wyraźnej lateralizacji.Drobne <7mm, pojedyncze bulle rozejmowe również w miąższu płatów dolnych obu płuc.Drobne <3mm pojedyncze guzki podopłucnowe na pograniczu segmentów 5-8 i na przyśrodkowej powierzchni segmentu10 płuca rozsiane zmiany włókniste w miąższu obu płuc, lokalizujące się głównie u podstawy płuc. Dyskretne zmiany niedodmowe na tylnej powierzchni obu płuc. Pojedyncze uwapnione zmiany miażdżycowe w obrębie łuku aorty. Czy jest ze mnż źle

Lek. Tomasz Budlewski

a czy pali Pani lub paliła papierosy? jakieś choroby przewlekłe? proponuję koniecznie udać się do lekarza pulmonologa.