Zmiany zwyrodnieniowe w stawie barkowym

Proszę o porade mam zmiany zwyr. w stawie barkowyo obojczykowym. Kaletka barkowa z cechami śladowego wysiłku i obrzęku .Niewielkie ilości płynu wzdłóż ścięgna głowy i długiej mięśnia dwugłowego ramienia,drobne torbieliki zwyrod. w głowie kości ramiennej w okol.guzka większego po tej diagnozie dostałam 3 x sterydy po roku czasu bół wrócił na całą ręke najbardziej mięśnia przed i za łokciem co robić lekarz ortop.dopiero za pół roku prywatnie nie raz to szklanki z napojem nie mogę utrzymać

Obawiam się, że bez konsultacji z ortopedą się nie obędzie. To Pani zdrowie i sprawność. Nie można zwlekać z wizytą.