Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w stawach międzykręgowych

Prosze o interpretacje wyniku RM. mam 31 lat bole w okolicy ledzwiowej x promieniowaniem na lewa noge(rwa kulszow) WYNIK : dyskretna skolioza lewowypukła segmentow dolnych,rozpoczynajace sie retrozmyki L4-L5, L5-S1,dehydratacja tarcz miedzykregowych L4/L5 i w niewielkim stopniuL5/S1. niewielkie zwezenietarcz m od L4do S1 w czesciach tylnich.osteotfitozy trzonow,zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze w stawach mk.przepuklina L4/l5 4mm nieco pogrobiale wiezadlo zolte. L3/L4 i L5/S1uwypuklenia krazkow

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc okreslić odpowiednie dalsze postępowanie konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz lącznej analizy powyższego badania. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.