Zmniejszenie bólu przy skoliozie

Witam. Mam skolioze a w pracy musze stać 8H na jednej nodze i boli mnie kręgosłup czy mogę jakoś zmniejszyć ból?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wśród metod, które zmniejszą ból znajdują się: 1. Stosowanie środków przeciwbólowych - najlepiej tylko doraźnie. 2. Rehabilitacja celowana na skoliozę. Kluczowe jest jednak także oszczędzanie kręgosłupa w pracy.