Strzykanie w kręgosłupie a plastry przeciwbólowe

Witam ponad tydzień temu postrzykło mnie w kręgosłup lekarz przepisał mi plastry i leki przeciw bólowe , jest lepiej ale kregosłup nadal boli byłam na masażu , fizjoterapeuta mi nakazał rehabilitację i wypoczynek . kregosłup boli nawet przy krótkotrawałym siedzeniu , ugotowanie zupy jest problemem , boli przy każdym schyleniu . Nie wiem co robić , pracuję jako sprzątajaca , to dzwiganie wiader częste schylanie . Pracy nie dam rady rady zmienić prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety mimo wizyt u specjalistów nadal nie ustalono co jest przyczyną dolegliwośći, a to jest kluczowe dla podjęcia odpowiednich kroków. Konieczna jest wizyta u ortopedy i wykonanie badań obrazowych, które pokażą co jest powodem dolegliowści bólowych. Doraźnie sugeruję stosowanie maści ze środkami przeciwzapalnymi.