Zmniejszenie ochoty na seks u 27-latka

Witam... , Mam pytanie, od pewnego czasu mam mniejsza ochotę na seks z żoną, jeśli już coś się dzieje to trwa to 3-5 minut i mam wtrysk, czasami nawet dochodzę przed seksem podczas seksu oralnego gdzie później musze czekać na regenerację z 15 minut i ponownie to trwa 3 minuty i koniec.. Co mam robić? Aha... Od paru miesięcy robią mi się takie wiszące kawałki jakby skóry,, chrostki, po goleniu miejsca intymnego, czytałem że to mogą być moluski, czy to może być z tym coś zwi

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza seksuologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. czy coś ostatnio w Pana życiu zmieniło się? stres?