Zmniejszenie przejrzystości obu zatok szczękowych z torbielowatym zgrubieniem śluzówki

Witam, na wstępie napiszę, że czekam na wizytę lekarza, ale ponieważ trochę czasu to zajmie (trudno się dostać), a niedługo wybieram się na wyprawę swojego życia:), chciałabym tylko poprosić o konsultację, czy wynik mojego RTG zatok wróży długi proces leczenia.. "zmniejszenie przejrzystości obu zatok szczękowych z torbielowatym zgrubieniem śluzówki przy górnej ścianie prawej zatoki. Powietrzność pozostałych zatok jest prawidłowa". Będę wdzięczna za odp., pozdrawiam!

Rtg zatok sam sobie opisuję. Nasze opisy i opisy radiologów niejednokrotnie się znacznie różnią nawet ich nie wymagam. Przyślij na maila zdjęcie ale myślę, że tam nic się nie dzieje. Jedź na wyprawę spokojnie.