Co znaczy polipowate pogrubienie śluzówki w obu zatokach szczękowych nosa?

Polipowate pogrubienie śluzówki w obu zatokach szczękowych nosa, nieco większe w lewej zatoce. Poprzeczne obniżenie brzegu wyrostka zębodołowego szczęki. Resorpcja wierzchołków korzeniowych zębów 13,12,11 oraz 21,22 i w mniejszym stopniu 23 a także zębów od 33 do 43. Poprzeczne obniżenie brzegu wyrostka zębodołowego żuchwy. Bardzo proszę o interpretację wyniku badania.

Sam opisuję wyniki TK i zdjęcia radiologiczne. Radiolodzy widzą to często inaczej niż my chirurdzy głowy i szyi. Przyślij te badania lub przyjedź to odpowiem Ci na to pytanie profesjonalnie.