Znamię barwnikowe na czole

Otóż na środku czoła mam zwykłe znamię barwnikowe 0,8mm, które chciałbym usunąć(byłem u dermatologa-mogę), potem chciałem usunąć laserem, ale kosmetolog powiedział mi że jeżeli będę usuwał laserem to może się rozbabrać i będzie to wyglądało jeszcze gorzej, ponieważ jest trochę barwnika, czy coś takiego i lepiej to zrobić chirurgicznie, czy to prawda? Co byście mi polecili zrobić by całkowicie to usunąć,by została jak najmniejsza blizna i może doradzili jakiegoś lekarza/kosmetologa.

Jeśli znamię zostało już zbadane dermoskopem i wszystko jest w porządku, to najlepszym rozwiązaniem jest wycięcie przez chirurga plastyka. Niestety, nie wiem, kto się tym zajmuje we Wrocławiu, więc konkretnego lekarza nie mogę polecić.