Znamię na ciele ze strupem

mój narzeczony ma bardzo brzydkie znamie na ciele wygląda to okropnie jest to nierówna wypukła plama która pokryta jest strupem tak jakby się goiło ale to go boli jak dotyka;te strupy pękają krwawią.Znamy się ponad rok i to nie znika.Ostatnio dowiedziałam się że ma to już ponad 3lata prosiłam wielokrotnie żeby pokazał to jakiemuś lekarzowi ale to nic nie daje.Martwię się o niego bo nie wiem co to może być a jeśli to czerniak.....

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Na podstawie opisu nie można postawić jednoznacznego rozpoznania. Uważam jednak, że są podstawy aby usunąć zmianę do badania histopatologicznego. Bardzo proszę przekonać partnera aby zgłosił się do poradni chirurgicznej (ze skierowaniem od lekarza rodzinnego).