Znamię wrodzone a jego usuwanie

Czy znamię wrodzone na twarzy drażnione podczas golenia należy usunąć?lekarz poprzez dermatoskop stwierdził że jest łagodne i że nie ma potrzeby usuwania z powodu blizny jaka by została

Lekarz oczywiście miał rację. Pozostaje kwestia tego czy pogodzi sie Pani z pojawieniem się ewentualnej blizny czy nie. Jak zwykle efekt kosmetyczny może być dyskusyjny co lepiej wygląda: blizna czy znamię.