Znieczulenie a opuchlizna miejsca wkłucia

Witam 4 dni temu miałam operacje i miałam znieczulenie w kręgosłup anestozjolog wbił mi sie w kregosłup 12 razy igła moje pytanie brzmi czy to normalne?? od 2 dni to miejsce gdzie mialam ukłucia jest spuchniete i strasznie boli mnie kręgosłup nawet nie moge sie schylić czy to normalne??

Witam, to nie jest normalne. Po nieudanych 2-3 próbach powinien poprosić innego kolegę o pomoc, żeby Pani nie narażać na taką ilość wkłuć.