Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zniesienie fizjologiczne lordozy z wygięciem kręgosłupa ku tyłowi

mam zniesioną fizjologiczną lordozę z wygięciem kręgosłupa ku tyłowi.Cechy PRAWOSTRONNEJ skoliozy uwidocznionego odcinka kręgosłupa piersiowego.Rotacja kręgów piersiowych w osi długiej. Dodam że mam częste zawroty głowy,badania krwi w porządku, eeg też ,ekg też.CZY te zawroty mogą być od kręgosłupa
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Mogą. Zawroty głowy mogą być od kręgosłupa, szczególnie, że wyniki tych badań są w normie. Tak, wcale nie rzadko, bywa. Zniesienie fizjologicznej lordozy z wygięciem kręgosłupa ku tyłowi trudno się leczy, bo ciężko zwalczyć przyczynę tego stanu rzeczy. Najczęstszą przyczyną jest stres. Jak zwalczać stres? Pytanie proste, ale odpowiedzi cała rzeka... Faktem jest, że pomaga tu rehabilitacja, terapia manualna i umiejętnie stosowana farmakoterapia. A, w związku z tym, wizyta u dobrego ortopedy bardzo wskazana.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy