Zniesienie lordozy szyjnej, niewielkie odczyny zwyrodnieniowe na trzonach kręgowych
Witam, proszę o pomoc w doborze ćwiczeń pozwalających na zmniejszenie bólu oraz o ile to możliwe na korektę schorzeń; diagnoza z rtg; zniesienie lordozy szyjnej, niewielkie odczyny zwyrodnieniowe na trzonach kręgowych, skolioza lędźwiowa w lewo, rotacja trzonów na prawo, zwężenie szpary na poziomie L5/S1. z góry dziękuję, pozdrawiam Sebastian

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Otrzymany wynik rtg wymaga konsultacji u lekarza ortopedy. Jedynie lekarz ortopeda po zebraniu wywiadu, przeprowadzeniu badania i interpretacji uzyskanego wyniku rtg może udzielić Panu niezbędnych zaleceń i zaproponować właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.