Zniesiona lordoza szyjna z kyfotyzacją

Zniesiona lordoza szyjna z niewielka kyfotyzacja w pozycji badania. Obnizenie tarczy m-kregowej C4C5. Co to oznacza i co z tym zrobic? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jakie dolegliwości i od kiedy? konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.