Zniszczone przednie zęby u 23-latka

Dzień dobry, Mam całkowicie zniszczone przednie zęby a mianowicie miałem bardzo dużo razy wymieniane plomby, które przy każdej wymianie były coraz większe i większe. Mam czarniejące dziąsła. Jestem jeszcze bardzo młody (24 lata) i bardzo mi zależy na zdrowym uśmiechu. Proszę o radę .

Witam
Nawet duże wypełnienia można założyć uzyskując dobry efekt estetyczny. Co do dziąseł proszę się udać do stomatologa, po badaniu będzie można udzielić konkretnej porady.