Żołądek w opisie gastroskopii

Witam. Czy zaczerwieniony żołądek(ok.70%) i lekko obrzmiały po wykluczeniu bakterii Hp poprzez gastroskopie nie wymaga dalszej diagnostyki?Przyjmuję Helides 1*40 z powodu refluksu, objawy ustały, zadnych niepokojących poza tymi objawów.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli lekarz gastrolog nie zalecił dodatkowej diagnostyki, to najpewniej nie ma takiej potrzeby. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu i kontynuować przyjmowanie preparatu Helides.