Stan po kuracji antybiotykowej na Helicobacter pyroli i nadżerkowe zapalenie żołądka

jestem po terapii antybiotykowej(leczenie helicobacter).Antybiotyk brałam 13 dni..Mam przewlekłe nadżerkowe zapalenie żołqdka( od 2.5 problemy i z żołądkiem i jelitami).Przed braniem antybiotyków przyjmowałam Helides-ok.2 tyg i po atybiotykoterapii ok.2 tyg.Jakie leki powinnam teraz przyjmować,może controloc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą gastrologiem, który prowadził Pani leczenie. Z opisu wynika jednak, że najpewniej wymaga Pani zastosowania leku z grupy IPP.