Zoloft a używki

Witam. Robię imprezę sylwestrową dla znajomych. Na pewno będzie alkohol, spodziewam się też, że znajomi przyniosą amfetaminę. Ale na tej imprezie będzie też moja kuzynka - jedyna nieletnia w tym towarzystwie, 16 latka. Znając ją nie będzie chciała zrezygnować z używek, tylko że ona bierze takie tabletki Zoloft - 1 tabletka dziennie i nie wiem jak to by się miało do sytuacji. Czy przy tych lekach mogła by wypić kilka kieliszków, albo np. dwa piwa ? I jak z amfetaminą ? Jakie jest zagrożenie ?

Branie narkotyków zawsze niesie za sobą ryzyko poważnego uszczerbku na zdrowiu, nawet u ludzi zdrowych. Natomiast praktycznie każdy lek p-depresyjny ma niebezpieczne działanie w połączeniu z alkoholem.