Żółta flegma wydobywająca się z oskrzeli

Mialem najpierw zolta flegme z zatok dostalem antybiotyk, przeszlo na tydzien I pojawila sie po tygodniu zolta flegma z oskrzeli znow antybiotyk inny tez skuteczny na okres gdy go bralem I teraz mam zolta bardzo gesta flegme z krwia odrywa sie to z gornej czesci gardla wysoko za podniebieniem, zalamany jestem bo wyjechalem wlasnie dzis do pracy po za domem dosc daleko, musze zjechac do lekarza czy to przejdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, sadze ze konieczna jest konsultacja pulmonologa/laryngologa.