Żółte cienie pod oczami

Dzień dobry. Od września do maja przebywałem w pracy za granicą i od połowy lutego pojawiły mi się żółte cienie pod oczami. Do tej pory je mam chociaż od miesiąca zacząłem jeść więcej witamin i trochę lepiej sypiać i staram się więcej wychodzić na powietrze. Bardzo proszę o radę jak się ich pozbyć, to wygląda strasznie. Pozdrawiam, Michał

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, który przeprowadzi badanie i być może zleci dodatkowe badania laboratoryjne. Póki co można spróbować kremu pod oczy, ale uważam że powinien Pana ZOBACZYĆ lekarz.