Żółte plamienie na bieliźnie i nieprzyjemny zapach po ostrym stosunku

Witam niecałe 2 tygodnie temu odbyłem przelotny romans z kobieta , nasz stosunek był ostry i perwersyjny, po dwóch dniach bolącego penisa w piaty dzień po romansie odbyłem stosunek z swoja żoną. Jednak po stosunku z żoną bul penisa się nasilił i zauważyłem po kilku nocach żółte plamienie na bieliźnie oraz nieprzyjemny zapach.

Dzień dobry!

Zbliżenie z niepewnym partnerem zawsze niesie ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową. Proszę zgłosić się do lekarza, poddać badaniom i leczeniu. Przebadać i leczyć powinna się również żona. Jeśli wyleczy się tylko Pan, a żona nie, będziecie nadal wzajemnie przekazywać sobie chorobę i objawy będą nawracać.

Pozdrawiam!

Ostrość i perwersyjność aktywności seksualnej, jeśli jest to bez osłonki prezerwatywą - może zwiększać szansę "złapania" choroby wenerycznej, choć także delikatny kontakt płciowy z osobą chorą wenerycznie daje duży stopień pewności zachorowania.
Sytuacja jest skomplikowana, bo żona może być zakażona przez Pana. Świadomie ją Pan naraził, mając już objawy, co podlega pod kodeks karny, mówiąc szczerze...
Konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa-wenerologa dla pokierowania diagnostyką i leczeniem.
Nawet ustąpienie samoistne objawów nie oznacza końca choroby, należy to podkreślić.
Także branie antybiotyków na własną rękę może zamaskować chorobę, która dalej zwykle postępuje skrycie.
Podsumowując: wizyta u lekarza specjalisty dermatologii i dokładne opowiedzenie w gabinecie o sytuacji jest konieczne.
Pozdrawiam. JW