Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy krostki na penisie mogą być spowodowane stosunkiem analnym?

Witam, mam białe takie krostki albo żółte, są bardzo małe, znajdują się pod żołędzią. Jest ich bardzo dużo, nie mam zielonego pojęcia czym one są. Kiedyś odbyłem stosunek analny, ale to się pojawiło po jakimś czasie, jak dobrze pamiętam. Czy stosunek analny może mieć coś wspólnego z tym? Czytałem na ten temat - te krostki nie bolą, nie swędzą i jedynie znajdują się pod żołędzią. Gdzie mam iść z tym, do dermatologa czy do kogoś innego? Czy takie krostki mogą być zakaźne? Czy mogą być niebezpieczne dla innej osoby albo mogą reprezentować jakaś chorobę weneryczną? Dziękuję za odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Kampania społeczna "Bez opryszczki"

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,
Problem, o którym Pan pisze może być spowodowany przez wiele czynników. Zmiany te mogą być niegroźnymi prosakami, czyli niewielkimi, położonymi powierzchniowo torbielami naskórkowymi. Może okazać się też że jest to zakażenie bakteryjne, wirusowe bądź grzybicze, które wymaga farmakoterapii.
Zakażenia mogą być przenoszone w kontaktach płciowych.
Lekarz do którego powinien się Pan udać to specjalista dermatolog.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy