Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dziwne krosty na penisie - co to może być?

Witam, mam problem: w górnej części napletka pojawiły się kropeczki (1mm rozsiane) po naciśnięciu wychodzi biała zawartość jak mikro pryszczyk jest ich sporo. Natomiast na żołędziu, na samym dole  znajdują się małe kropeczki niczym koraliki na nitce jedna koło drugiej, otaczają żołędzia w obwodzie po same wędzidełko. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie.

Problem o którym Pan pisze może być spowodowany przez wiele czynników. Zmiany te mogą być niegroźnymi prosakami, czyli niewielkimi, położonymi powierzchniowo torbielami naskórkowymi. Może okazać się też że jest to zakażenie bakteryjne, wirusowe bądź grzybicze, które wymaga farmakoterapii.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem sytuacji będzie udanie się do lekarza specjalisty dermatologa, który z pewnością oceni Pana problem.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy