Na penisie wyszły mi dziwne bąble

Mam 16 lat, nie uprawiałem jeszcze seksu. Na penisie, pod napletkiem wyszły mi białe krostki. Ten stan mam od jakiś dwóch lat. Dodam, że nie miałem jeszcze polucji. Wstydzę się iść do lekarza, proszę o pomoc.
16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Problem, o którym Pan pisze może być spowodowany przez wiele czynników. Zmiany te moga być niegroźnymi prosakami, czyli niewielkimi, położonymi powierzchniowo torbielami naskórkowymi. Może okazać się też że jest to zakażenie bakteryjne, wirusowe bądź grzybicze, które wymaga farmakoterapii.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem w Pana sytuacji będzie przełamanie strachu i udanie się do lekarza specjalisty dermatologa, który z pewnością oceni Pana problem

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl