Dlaczego on taki jest i mnie dołuje?

Mam poważny problem: jestem z chłopakiem 2,5 roku i od paru miesięcy dołuje mnie, np. "zobacz jaki ma ładny tyłek, szkoda, że takiego nie masz, tak to bym go chrupał", albo "zobacz jak się porusza, jaka jest seksi, a ty nie umiesz się tak poruszać" i w ogóle nie wiem co mam robić. Ja już psichicznie tego nie wytrzymuję, nawet już życie seksualne nam się nie układa. Co ja mam zrobić? Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Sytuacja która  opisywana świadczy o braku szacunku partnera do Pani i wysokim braku wyczucia. Powinna Pani odbyć szczerą rozmowę z partnerem i wyrazić swoje wątpliwości. Warto też zastanowić się nad podjęciem kroków bardziej radykalnych, które pozwolą odmienić Pani życie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl