Żółte stolce a żółciowe zapalenia żołądka

Witam! Czy to normalne, że podczas żółciowego zapalenie żołądka z otwartym, ziejącym odźwiernikiem stolce są cały czas koloru żółtego, do tego raz w tygodniu wystepuje biegunka (max do 3 wypróżnień jednego dnia w przeciągu 2godzin. Następnego dnia wszystko jest ok).?? Mój zestaw leków - duspatilin, helides, sanprobi proursan. Biore je od 4 miesięcy. Jak długo leczy się otwarty, ziejący odźwiernik??

Witam. Opisane objawy mogą pojawić się w przypadku żółciowego zapalenia żołądka. Zazwyczaj wymaga ono wielomiesiecznej terapii, niekiedy konieczne jest również leczenie operacyjne lub endoskopowe.